Nieruchomości Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp., Osiedle Poznańskie, ul. Wietrzna

  • Gorzów Wlkp., Osiedle Poznańskie, ul. Wietrzna - 108000 zł (nr 511)
  • Gorzów Wlkp., Osiedle Poznańskie, ul. Wietrzna - 108000 zł (nr 511)
  • Gorzów Wlkp., Osiedle Poznańskie, ul. Wietrzna - 108000 zł (nr 511)
  • Gorzów Wlkp., Osiedle Poznańskie, ul. Wietrzna - 108000 zł (nr 511)
  • cena: 108 000 zł
  • powierzchnia: 1215 m²
  • cena za m²: 88,89 zł
  • powierzchnia działki: 1215 m²
  • numer oferty: 511
Nieruchomości Gorzów, Anna Korczak

Nieruchomości Korczak

numer licencji 17066

95 738 80 05 696 900 800

Drukuj ofertę Kalkulator opłat

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka budowlana o pow. 1215 mkw wraz z udziałem w drodze wewnętrznej zlokalizowana w Deszcznie obręb ewid. Osiedle Poznańskie przy ul. Wietrznej. Dojazd do działki z centrum Gorzowa około 9 km.

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie jednorodzinnego budynku mieszkalnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.

W cenie ofertowej: projekt budynku mieszkalnego jednorodzinnego typ TK 133 (L), (dom przeznaczony dla rodziny co najmniej 4 osobowej).
Jest to budynek wolnostojący parterowy niepodpiwniczony z wbudowanym dwustanowiskowym garażem, o pow.użytkowej 119,71 mkw, pow. zabudowy 196,58 mkw. Bryła budynku w kształcie litery L. Dach wielospadowy o kącie nachylenia 30 stopni.
Cena obejmuje również inne dokumenty niezbędne do rozpoczęcia budowy między innymi: projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno - budowlany, decyzję o wyłączeniu gruntów z produkcji rolnej, opinię geotechniczną, decyzję o lokalizacji indywidualnego zjazdu z działki bezpośrednio na ul. Wietrzną.Działka posiada dostęp do drogi gminnej - ul. Wietrznej z dwóch stron: poprzez indywidualny istniejący zjazd wraz z przepustem w rowie ponadto możliwy jest dojazd poprzez drogę wewnętrzną nowo wybudowanym zjazdem z ul. Wietrznej.

Działka położona jest na terenie częściowo zabudowanym zabudową jednorodzinną, posiada płaską konfigurację jest w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 28,25m/43m. Na podstawie przeprowadzonych badań geologicznych warunki gruntowe określono jako proste.Działka jest pusta posiada tymczasowe budowlane ogrodzenie.Dojazd do posesji drogą asfaltową ul. Wietrzną.

Media: sieć wodociągowa i energetyczna.

Cicha spokojna okolica idealna do zamieszkania.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Zapytaj o szczegóły oferty:

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Treść wiadomości

Zapewniamy, że podane dane osobowe zostaną użyte wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa wiadomość.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

powrót do listy