Nieruchomości Korczak

Sarbinowo - 285 000 zł

Działka na sprzedaż - nr 471


Polecam malowniczo położoną działkę budowlaną na terenie Puszczy Drawskiej usytuowaną bezpośrednio przy jeziorze Sarbin w miejscowości Sarbinowo gmina Dobiegniew.
Działka o pow. 8000 mkw, w kształcie zbliżonym do prostokąta porośnięta trawami i nielicznymi drzewami, teren pofałdowany, graniczy z zagajnikiem.
W sąsiedztwie nieliczna zabudowa jednorodzinna.
Dla działki wydana była decyzja o ustaleniu warunków zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego.
Media: doprowadzona została sieć wodociągowa i energetyczna.

Sarbinowo to niewielka wieś zlokalizowana 12 km od Dobiegniewa i 57 km od Gorzowa Wlkp. Okolica słynie z licznych czystych jezior obfitych w wiele gatunków ryb, z wielu szlaków pieszych i wodnych. Wspaniały klimat, czyste powietrze uczyniły ten rejon Polski ciekawym miejscem turystyczno – wypoczynkowym.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.