Nieruchomości Korczak

Skwierzyna, centrum, ul. Roosevelta - 650 000 zł

Obiekt na sprzedaż - nr 429

Do sprzedaży obiekt usługowo - magazynowo - produkcyjny 19 lat prosperował warsztat samochodowy zlokalizowany w Skwierzynie.

Nieruchomość obejmuje: budynek o powierzchni zabudowy 330 mkw oraz działkę o pow. 566 mkw.

Budynek murowany, ocieplony jednokondygnacyjny z wysokim strychem.

Na powierzchnię budynku składają się :

- hala warsztatowa o powierzchni około 245 mkw, wysokości 3,5 m z trzema bramami wjazdowymi , dwoma stanowiskami, z 10 m kanałem, z naturalnym doświetleniem - okna na całej długości budynku.

- pomieszczenia socjalno biurowe z osobnym wejściem tj. biuro, pomieszczenie dla pracowników, łazienka z wc, kotłownia z prysznicem, korytarz, wc.

W cenie ofertowej baza klientów oraz wyposażenie warsztatu samochodowego między innymi: spawarka migomat, urządzenie ciśnieniowe do wymiany płynu hamulcowego, dwie montażownice do opon, wyważarka do opon, dwie zlewarki do oleju, smarownica hydrauliczna, urządzenie hydrauliczne do wymiany amortyzatorów, tokarka, wyciąg spalin, wyposażenie biura i inne.

Działka ogrodzona z bramą wjazdową, na której poza budynkiem znajduje się również garaż blaszany, oraz wiata.

Media: sieć elektroenergetyczna, wodno – kanalizacyjna. Ogrzewanie na opał stały.

Doskonała lokalizacja centrum miasta. Dojazd drogą asfaltową. W bezpośrednim sąsiedztwie działają firmy produkcyjne, usługowe i handlowe.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.