Nieruchomości Korczak

Chwalęcice - 650 000 zł

Dom na sprzedaż - nr 385

Polecam dom wolno stojący składający się z dwóch niezależnych mieszkań, które mogą tworzyć całość, o łącznej powierzchni użytkowej około 200 mkw.

Mniejsze mieszkanie o pow. około 80 mkw rozmieszczone jest na parterze budynku i składa się z pokoju dziennego z wyjściem na taras, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju, przedsionka, garażu.

Większe mieszkanie o pow. około 120 mkw rozmieszczone jest na parterze, półpiętrze, poddaszu.

Składa się z salonu z kominkiem i z wyjściem na ogród, kuchni, wc, przedsionka, dwóch sypialni ( w projekcie 3), garderoby, łazienki z wc, z dużego pomieszczenia na poddaszu.

Z przedpokoju wyjście do piwnicy gdzie znajdują się pralnia, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Chwalęcicach zaledwie 8 km od centrum Gorzowa Wlkp.

Działka o pow. 1198 mkw o kształcie regularnym prostokąta, teren płaski, położona jest w spokojnym miejscu w obszarze osiedla domów jednorodzinnych.

Ogród wokół domu zagospodarowany, tworzy urokliwy klimat do wypoczynku.

Ogrzewanie gazowe z pieca dwu funkcyjnego oraz kominkowe.

Media: sieć energetyczna, wodociągowo – kanalizacyjna, gazowa i teletechniczna.

Idealna posesja dla rodziny dwupokoleniowej. Pozwoli dwóm rodzinom zamieszkać w bezpośredniej bliskości ale przy zachowaniu niezbędnej niezależności i intymności.

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.